איך מאתרים בר מים מומלץ

בארצנו החמה והמשופעת במזהמים, כבר ברור שבחירת בר מים מומלץ היא עניין קריטי לשמירה על הבריאות, האיזון והשקט הנפשי שלנו. האופציות לברי מים רבות וכוללות קריטריונים שונים, החל משיטת סינון המים, דרך התפוקה, העלות ואפילו העיצוב. אז איך בוחרים את בר המים האולטימטיבי שייתן לכם את כל מה שצריך ויותר מזה, מומחי חברת מעיינות מסבירים.

איכות הסינון לפני הכול

קיימות מספר שיטות לסינון מים, ולכן רוכשים מסנן מים ביתי. האיכותיות שבהן הן שיטת הסינון האמריקאית ושיטת האוסמוזה ההפוכה. מכיוון שאנו עוסקים בנושא שהשלכותיו הן לפני הכול בריאותיות ונוגעות לנו וליקרים לנו, הקריטריון החשוב ביותר בבחירת בר מים הוא ללא ספק המסנן המותקן בו.

חשוב לדעת שסינון בשיטת האוסמוזה ההפוכה מכיל גם מסנן מכאני המסנן מהמים חלקיקים גסים, גם מסנן פחם פעיל וגם ממברנה פעילה. בנוסף לכל אלו, לעיתים יותקן במסנן האוסמוזה ההפוכה גם מינרליזטור שייטיב את טעמם של המים וישלים את הפעולה.

בר מים מומלץ: תפוקה ופונקציונאליות

בר מים המותקן במקומות עבודה ומשרת משתמשים רבים חייב לתת תפוקה בהתאם, ולכן חשוב לבדוק מהו מספר כוסות המים שהמכשיר מסוגל להפיק ברצף. אם מדובר על בר המספק גם מים בטמפרטורות שונות, כדאי לוודא שרמת התפוקה זהה בכולן.

כאשר המכשיר מותקן במקום בו מסתובבים ילדים קטנים כמו בית, גן או מוסד חינוכי אחר, חשוב לוודא שקיים מנגנון נעילה המספק הגנה בטיחותית מפני פתיחת ברז המים החמים על ידי ילדים. ואם אתם אוהבים את השתייה החמה שלכם חמה באמת, כדאי לוודא שהמים אכן מגיעים לדרגת רתיחה. ושימו לב שלא צריך להיסחב לסופרמרקט, היום אפשר ליהנות מסודה צוננת ומקפיצה בלחיצת כפתור, אם רק דואגים להזמין בר מים מוגזים.

אל תסתכלו בקנקן אלא בבר

היום כשהמודעות לעיצוב הבית והמשרד כה גבוהה וכולנו רוצים לחיות ולארח במקום מטופח, מעוצב ואסתטי, חשוב לוודא שכל פריט ומכשיר שנכניס פנימה ישתלבו באסתטיקה הזו. בר מים מומלץ הוא בר מעוצב, שמשתלב בחלל באופן הרמוני, איכותי ומזמין ומוסיף לרמת הנראות שלו. במשרד הוא פעמים רבות ממוקם בחלל הכניסה וההמתנה ויש לו השפעה ישירה על הרושם הראשוני של חלל זה כלפי לקוחותינו.

בר מים מומלץ