בר מים מומלץ- איך בוחרים?

בר מים מומלץ | מעיינותלקטלוג מתקני מים>>

 

היום ישנה מודעות גבוהה מאוד למי שתייה נקיים, טעימים ואיכותיים שיהיו זמינים עבורנו בכל שנייה בחיינו המודרניים עמוסי הלחץ והזיהום הסביבתי, מבלי שנצטרך לצאת החוצה אל השמש הקופחת, לכתת רגלינו וגמלינו, ולשאוב מים בדליים.המצב מצריך פתרון איכותי ללא פשרות. לכן היום בר מים מומלץ הוא ללא ספק פריט הכרחי בבית, במשרד ולמעשה בכל מקום, כי מים טובים זהו צורך קיומי ותמידי, ובשביל זה בדיוק קיימת חברת מעיינות.

הפרמטרים החשובים בבחירת בר מים מומלץ:

בואו נתבונן בפרמטרים החשובים לבחירת בר המים:

  • שיטת הסינון ואיכותה
    בדקו מהי שיטת סינון המים וודאו את איכותה הגבוהה, מערכת סינון אמריקאית או אוסמוזה הפוכה. בדקו שהמכשיר עומד בתקנים של מכון התקנים. בררו מהי רמת התפוקה של המכשיר וודאו שהיא אכן מתאימה לצרכים שלכם, בפרט כאשר מדובר בבר מים המיועד לשוק המוסדי לשימוש אינטנסיבי ורציף.
  • מים חמים קרים וכפתור בטיחות
    בדקו מהן האופציות לטמפרטורות המוצעות בבר המים, ובחרו את הבר המתאים ביותר לאורח חייכם. אנשים רבים נהנים לשתות מים קרים, בעוד שאחרים שותים מים בטמפרטורת חדר בלבד מטעמי בריאות ומטעמים אחרים. אם אתם לא רוצים את הקפה שלכם פושר, ודאו שהמים אכן מגיעים לדרגת רתיחה מלאה של מאה מעלות. ואם יש לכם ילדים קטנים חשוב במיוחד לוודא את קיומו של כפתור הבטיחות המצריך שחרור נעילה מצד אדם מבוגר על מנת לאפשר זרימת מים חמים במכשיר.
  • מראה עיניים
    בר מים הוא מכשיר הנמצא במרכזו של המטבח, הביתי או המשרדי שלכם, ולעיתים אף במיקום מרכזי כמו אזור כניסה או חדר המתנה. כפריט כזה יש לו השפעה על המראה הכללי של ביתכם או משרדכם ולכן חשוב להתאימו לעיצוב הכללי ולבחור בר מים מומלץ שהעיצוב שלו יהלום וישתלב באופן הרמוני ונעים עם החלל הכללי שבו הוא ימוקם.

פשוט תטעמו

בסופו של דבר, מבחן הטעם הוא הרף ההכרחי, הראשון והאחרון. קחו כוס, מזגו מים מהמכשיר וקבעו בעצמכם האם לדעתכם זהו בר מים מומלץ. אם המכשיר עבר את מבחן הטעימה שלכם, ואתם רוצים לשתות עוד ועוד, כנראה שכדאי שזה יהיה הבר שנמצא על השיש שלכם. אז לרוויה.