שימושים לקולר מים

קולר מים נחשב לאחד מפתרונות השתייה הנוחים ביותר למקומות ציבוריים וכאחת מהאפשרויות המומלצות לאספקת מי שתייה במשרדים ובמקומות עבודה. המכשיר נוח לשימוש לכל אדם ומספק מים קרים ונעימים בהספק שמתאים לכמות רבה של אנשים. חברת מעיינות מספקת קולר ומיני קולר איכותיים עשויים נירוסטה ופועלים בשיתוף עם מוסדות, גופים וארגונים מרוצים רבים.

קולרים במקומות ציבוריים

בין אם תטיילו בגינה הציבורית ליד ביתכם, בפארק, בגן החיות או בכל מקום אחר הפותח שעריו למבקרים רבים, בוודאי תבחינו בקולר מים, מהסיבה הפשוטה שזהו ספק מי השתייה הנוח ביותר למקומות אלו. הקולר מותקן ומקורקע למקום כך שאדם מן השורה לא יכול להזיזו ממקומו, הוא בולט לעין, ממוקם בגובה נוח לשתייה, מספק כמות מים רבה העומדת בדרישות הנחוצות למקומות אלו, והוא מספק מים קרים בטמפרטורה נעימה המתאימה במיוחד למזג האוויר הישראלי. אנשים רבים מודעים להימצאותם של מכשירי הקולר במקומות אלו ומתבססים עליהם מראש כמקור השתייה בביקורם.

קולר מים במוסדות

מוסדות ציבוריים כמו בתי ספר, מתנ”סים, ספריות עירוניות, קופות חולים ועוד מעמידים מכשירי קולר מים המספקים מים לכל הבאים אליהם. בין אם מדובר בתלמידים המגיעים ללימודיהם בבית הספר או למשתתפים הרשומים לחוגים במתנ”ס, אלו נמצאים במשך זמן ממושך יחסית בין כותלי המוסד אליו הם מגיעים והם נזקקים למקור מים ראויים לשתייה שיעמוד לרשותם במשך שעות שהייתם. הקולר, בנוסף להיותו ספק של מים רבים, הוא גם מכשיר פשוט להפעלה, יציב ובטיחותי המתאים לשימוש בכל הגילאים מבלי חשש לקושי או אי נוחות בהפעלתו. הוא מספק פיתרון נוח ופשוט למקומות בהם נחוץ מכשיר מי שתייה נוח ופשוט לעומת בר מים שהינו מכשיר עדין יותר המכיל גם מים חמים ומתאים רק לטווח גילאים בוגר ומעלה.

קולרים במשרדים ובמקומות עבודה

מקומות עבודה ומשרדים לרוב נחלקים בין אלו הבוחרים בקולר כספק המים של עובדיהם לבין אלו הבוחרים במכשירי מסוג בר מים או מיני בר. הקולר שפשוט לשימוש ומספק מים קרים בכמויות רבות, ואילו בר המים מוסיף פונקציה נוספת של מים חמים ואפשרויות נוספות של סינון מים. בחברת מעינות נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם לבחור בין קולר או מיני קולר שלנו או לחילופין לבחור בבר מים שיספק את הדרישות הנחוצות למשרדכם.

מסנן מים ביתי
small_c_popup.png

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ איתנו?

חייגו עכשיו: ‭‭‭‭‭‭‭‭‭‭‭1700-700-585‬‬‬‬‬‬‬‬
או השאירו פרטים ומיד ניצור אתכם קשר: