מיני בר ויתרונותיו הבריאותיים

אין ספק כי הדיון העוסק באיכות מי השתייה בישראל ומתחדש מידי כמה שנים, משקף בעיה אמיתית וכואבת – איכותם ורמת בריאותם של מי השתייה בישראל אינן קבועות, והן משתנות מידי מספר שנים, בלי שיש לנו שליטה על כך. במקרים רבים, עד שלא מתפוצצת פרשה כלשהי, אנחנו אפילו איננו יודעים האמת מה מכילים מי השתייה שלנו (היזכרו בסיפור האחרון על ההפלרה, אם ברצונכם להתחלחל). ברור שנדרשים פתרונות שיאפשרו לנו לשלוט בתכולתם של המים אותם אנחנו שותים ומשתמשים בהם לבישול, ופתרונות כמו מיני בר מים ביתי או משרדי, הם פועל יוצא מכך. רכישת מיני בר אצל משווקים מורשים המתמחים בתחום טיהור והשבחת המים, כמו מעיינות, למשל, יכולה להבטיח כי תדעו בדיוק מה מכילים המים אותם אתם ומשפחתכם שותים.

מהו מיני בר ומדוע הוא חיוני בבתים ובמשרדים?

בניגוד לברזיות או לקולרים המשרדיים (אשר כבודם במקומם מונח, בעיקר בשל הערך החברתי שלהם כמקום מפגש במשרדים, במחנות צבאיים ובבתי ספר), מיני ברים מספקים מים קרים וחמים באיכות אחידה, וללא חשש מהסיכון למחלות המדבקות שמועברות על ידי שתייה משותפת מאותה פיית מים. המערכות המתקדמות אותן מכילים מיני ברים כאלה הן שונות ומגוונות, אבל מטרתן אחת – לספק מים טובים ובריאים יותר לדיירי הבית או לעובדים במשרד. אמנם, הפתרון, במהותו, יכול להשתנות, מבקבוקי מים ענקיים המסופקים על ידי חברה ועד שימוש במים מרשת המים הארצית המטוהרים ומשופרים בשיטת אוסמוזה הפוכה, אבל המטרה נשארת אותה המטרה.

במה מזוהמים המים שאנחנו שותים ישירות מהברז?

זיהום המים יכול להתרחש לא רק במקורות המים, אלא בכל אחד מהשלבים השונים אותם עוברים המים, מהרגע שהם עוזבים את המאגר העילי (כדוגמת הכנרת) או מאגר מי התהום שממנו הם מגיעים. כל נקודה לאורך הדרך יכולה לזהם אותם במזהמים כימיים (שמקורם בשפכים התעשייתיים או העירוניים, בחומרי הדישון וההדברה החקלאיים, במזבלות, בהפרשות בעלי חיים, בהכלרה וכד’) או במזהמים מיקרוביאלים, שמקורם בחיידקים המגיעים ממקומות שונים אל מי השתייה ואשר נחשבים למסוכנים יותר מאחר ופעולתם מהירה יותר. מיני בר מאפשר לכם להימנע מהסיכונים הללו.

היום כבר ברור לכולם שסינון המים הוא לא מותרות אלא חובה והכרחיות בכל בית, משרד או מקום אחר בו המבקרים זקוקים למי שתייה. מזהמי המים הקשים שעליהם אנו שומעים חדשות לבקרים מעוררים תחושות קשות מאוד. המחשבה שאנו והסובבים אותנו שותים ומשתמשים לבישול במים שאליהם הגיעו מתכות רעילות ממפעלים תעשייתיים, כלורידים שהוחדרו אליהם באופן יזום כדי לדאוג לחיטוי שלהם, פלואור שהוסף באופן מלאכותי ועוד, לא עושה לנו טוב. חייבים לקחת אחריות ולדאוג לאיכות המים בעצמנו.

התשובה: מיני בר באיכות מובילה

מתקן מים ביתי או משרדי, לפני הכול צריך להכיל את מערכת סינון המים האיכותית ביותר. ישנן כמה שיטות לסינון מים, כשהמתקדמת שבהן היא שיטת האוסמוזה ההפוכה המכילה שילוב של מסנן פחם פעיל, מסנן מכאני וממברנה פעילה. פעמים רבות מתלווה אליהם גם מינרליזטור המאזן ומשביח את טעמם של המים. בשיטה זו המים עוברים את תהליך הניקוי האיכותי והמתקדם ביותר, המבטיח כי איכות מי השתייה והבישול שלכם היא הגבוהה ביותר.

אפיוני המכשיר

כשאתם מתעניינים במכשירי בר מים ביתיים או משרדים, חשוב שתשימו לב למספר שיקולים. לפני הכול ברמה הפונקציונאלית, חשוב לבחור בר שיתאים להספק שלו אתם זקוקים, בפרט כשמדובר בשוק המוסדי. וודאו שהספק כוסות המים לשעה שנותן המכשיר אכן מתאים לקצב השימוש הדרוש לכם.

שימו לב לטמפרטורות השונות שהמכשיר מספק, עבור הרבה אנשים קפה פושר הוא אכזבה קשה, ולחילופין מים לא מספיק קרים, במיוחד בקיץ, עלולים להיות אכזבה עוד יותר קשה. אחרים מעדיפים לשתות מים דווקא בטמפרטורת החדר, כל אחד וטעמו האישי, העדפותיו הבריאותיות ועוד. 

בנוסף לכך בחרו את המכשיר הנוח והמתאים לכם ביותר מבחינת גודל ועיצוב בהתאם למיקום שלו הוא מיועד. מיני בר בדרך כלל משתלב במיקום בולט ומרכזי, על השיש במטבח הביתי או המשרדי, או בחדר ההמתנה המקבל את פני האורחים שלכם בקליניקה, במשרד ובכל מקום אחר. לכן לעיצוב מרשים ויפה ישנה חשיבות גבוהה מאוד, ומומלץ להתאים את הסגנון העיצובי וצבעו של המכשיר לעיצובו הכללי של החלל. אנו בחברת מעיינות, נשמח לענות על כל שאלה ולסייע לכם לבחור את המכשיר המושלם עבורכם.

מיני בר יתרונות
small_c_popup.png

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ איתנו?

חייגו עכשיו: ‭‭‭‭‭‭‭‭‭‭‭1700-700-585‬‬‬‬‬‬‬‬
או השאירו פרטים ומיד ניצור אתכם קשר: