כיצד בוחרים בר מים מומלץ?

השנים האחרונות פינקו אותנו באינספור דגמים של ברי מים, כך שמאד מאד קשה להחליט דווקא על דגם מסוים וספציפי, שאליו נרצה להתחייב לתקופה הקרובה. מאחר וברי מים, מלכתחילה, נועדו לא רק לטהר את המים, אלא גם לחמם ולקרר אותם, ובמקביל, להוות חלק מהסביבה הכוללת שבהם הם מוצבים, הפכה הבחירה ביניהם לקשה עד בלתי אפשרית. אז איך בוחרים בר מים מומלץ? מתחילים בסינון הראשוני, ומתמקדים אך ורק בברי מים שהם מתוצרתן של חברות שזהו תחום התמחותן, כמו מעיינות, למשל. זה, בעיקר כי בר מים מומלץ איננו יכול להיות בתחום עיסוקה המשני של חברה, אלא חייב להיות תחום התמחותה העיקרי, על מנת שיענה על כל הצרכים שלנו.

מהו הקריטריון הבא לבחירת בר מים מומלץ?

הקריטריון הבא הוא הצרכים שלכם. לאחר שסיננתם את כל היצרנים שאינם רציניים, תצטרכו לגבש את רשימת הצרכים שלכם, אשר משתנה מבי לבית וממשרד למשרד. חלק מהמקומות יעדיפו ברי מים בעלי כפתורי ביטחון למים החמים, אחרים לא יראו בהם צורך, חלק יעדיפו מתקן העומד על הרצפה, בעוד אחרים יעדיפו מתקן מיני, העומד על הדלפק או על השיש – כל אדם והעדפותיו. דבר נוסף שמאד חשוב לבדוק, הוא שיטת סינון המים. ישנן שיטות סינון וטיהור מים שונות וברי מים מוצעים בכל אחת מהן, חשוב לבחור בשיטת הסינון האפקטיביות ביותר, על פי המאמרים המדעיים המתפרסמים באותה התקופה.

ומה בנוגע למראה החיצוני?

כאן, אנחנו כבר מדברים על עניין של טעם, ולכן, בר מים מומלץ בעיני אדם אחד, לא יחשב ככזה בעיני אדם אחר. חשוב מאד, למרות זאת, לשים לב להשתלבותו של בר המים ברושם הכללי של החדר או האזור בו הוא מוצב, לבחור את הצבעים המתאימים ואף לדאוג לתאורה המתאימה, שתאפשר למשתמשים בו ליהנות מהמים הזכים, החמים או הקרים, אותם הוא מפיק. כיום, כאשר בכל שבוע כמעט מתפרסם מאמר נוסף על איכותם הירודה של המים בישראל, חשוב להתחיל לחשוב על קניית בר מים לכל מקום בו אתם שוהים, בית או משרד.

בר מים מומלץ
small_c_popup.png

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ איתנו?

חייגו עכשיו: ‭‭‭‭‭‭‭‭‭‭‭1700-700-585‬‬‬‬‬‬‬‬
או השאירו פרטים ומיד ניצור אתכם קשר: