בר מים מומלץ- איך בוחרים?

היום ישנה מודעות גבוהה מאוד למי שתייה נקיים, טעימים ואיכותיים שיהיו זמינים עבורנו בכל שנייה בחיינו המודרניים עמוסי הלחץ והזיהום הסביבתי, מבלי שנצטרך לצאת החוצה אל השמש הקופחת, לכתת רגלינו וגמלינו, ולשאוב מים בדליים. המצב מצריך פתרון איכותי ללא פשרות. לכן היום בר מים מומלץ הוא ללא ספק פריט הכרחי בבית, במשרד ולמעשה בכל מקום, כי מים טובים זהו צורך קיומי ותמידי, ובשביל זה בדיוק קיימת חברת מעיינות.

הפרמטרים החשובים בבחירת בר מים מומלץ:

בואו נתבונן בפרמטרים החשובים לבחירת בר המים:

  • שיטת הסינון ואיכותה
    בדקו מהי שיטת סינון המים וודאו את איכותה הגבוהה, מערכת סינון אמריקאית או אוסמוזה הפוכה. בדקו שהמכשיר עומד בתקנים של מכון התקנים. בררו מהי רמת התפוקה של המכשיר וודאו שהיא אכן מתאימה לצרכים שלכם, בפרט כאשר מדובר בבר מים המיועד לשוק המוסדי לשימוש אינטנסיבי ורציף.
  • מים חמים קרים וכפתור בטיחות
    בדקו מהן האופציות לטמפרטורות המוצעות בבר המים, ובחרו את הבר המתאים ביותר לאורח חייכם. אנשים רבים נהנים לשתות מים קרים, בעוד שאחרים שותים מים בטמפרטורת חדר בלבד מטעמי בריאות ומטעמים אחרים. אם אתם לא רוצים את הקפה שלכם פושר, ודאו שהמים אכן מגיעים לדרגת רתיחה מלאה של מאה מעלות. ואם יש לכם ילדים קטנים חשוב במיוחד לוודא את קיומו של כפתור הבטיחות המצריך שחרור נעילה מצד אדם מבוגר על מנת לאפשר זרימת מים חמים במכשיר.
  • מראה עיניים
    בר מים הוא מכשיר הנמצא במרכזו של המטבח, הביתי או המשרדי שלכם, ולעיתים אף במיקום מרכזי כמו אזור כניסה או חדר המתנה. כפריט כזה יש לו השפעה על המראה הכללי של ביתכם או משרדכם ולכן חשוב להתאימו לעיצוב הכללי ולבחור בר מים מומלץ שהעיצוב שלו יהלום וישתלב באופן הרמוני ונעים עם החלל הכללי שבו הוא ימוקם.

פשוט תטעמו

בסופו של דבר, מבחן הטעם הוא הרף ההכרחי, הראשון והאחרון. קחו כוס, מזגו מים מהמכשיר וקבעו בעצמכם האם לדעתכם זהו בר מים מומלץ. אם המכשיר עבר את מבחן הטעימה שלכם, ואתם רוצים לשתות עוד ועוד, כנראה שכדאי שזה יהיה הבר שנמצא על השיש שלכם. אז לרוויה.

 

המים המהווים כשישים אחוז ממשקל גופנו, הכרחיים לבריאותנו ולאיזון הכללי שלנו ולכן כל כך חשוב שניתן את תשומת הלב הראויה למים שאותם אנו צורכים. בר מים מומלץ הוא בר המספק לנו מים נקיים וטעימים באיכות הגבוהה ביותר, ונותן לנו את כל הפונקציות הפרקטיות, בעיצוב מושלם שמוסיף יוקרה ואסתטיקה לבית או למשרד שלנו.

איכות הסינון לפני הכול

כאמור, שיטת הסינון חשובה מאוד. כאשר אתם מחפשים מתקן מים, בדקו לפני הכול כי שיטת הסינון היא המעולה ביותר ומדובר במערכת סינון אמריקאית או בשיטה של אוסמוזה הפוכה. כמובן שיש לוודא שהמתקן עומד בכל התקנים המוגדרים על ידי מכון התקנים.

תפוקה ופונקציות בהתאמה אליכם

כאשר הבר מיועד לשימוש אינטנסיבי, ובפרט כאשר מדובר על המגזר העסקי בו הצריכה היא באופן טבעי רבה משמעותית מהבית הפרטי, חשוב לבדוק מראש כי תפוקת הבר גבוהה ומתאימה לדרוש לכם. התפוקה בדרך כלל מוגדרת על ידי מספר הכוסות שמפיק המכשיר לשימוש רציף, ולכן קל למדי לאמוד את ההתאמה שלו אליכם.

בדקו מהן האופציות לטמפרטורת המים, ישנם אנשים שמטעמי בריאות או אחרים אוהבים לשתות רק מים פושרים, אחרים מעדיפים קרים. ורבים מאתנו מוכנים לשתות רק קפה חם באמת ולא קפה מאכזב ופושר, ולכן יש לוודא שהבר מביא את המים לדרגת רתיחה. אם הבר מיועד לבית שבו יש ילדים קטנים חשוב כמובן לבדוק שקיים בו מנגנון נעילה המונע שימוש בלתי מבוקר במים החמים.

עיצוב, איכות ושירות

בר מים ניצב במרכזו של המטבח שבתכנונו ובעיצובו אנו כה משקיעים, ופעמים רבות במשרדים ובעסקים שונים הוא ממוקם גם בחדר ההמתנה או בכניסה, ולכן מאוד חשוב לבחור בר מים מעוצב שנוכחותו רק תעלה את רמת הנראות והאסתטיקה של החלל.

חברת מעיינות הוותיקה המתמחה מזה שנים רבות בייבוא ושיווק מוצרים מעולים בתחום סינון והשבחת מים, שמחה לפרוס בפניכם מגוון רחב של מתקנים מעולים, מובילים באיכותם ובעיצובם. אנו מזמינים אתכם לבחור בר מים מומלץ ומעוצב המכיל מערכות סינון מתקדמות ביותר, בתפוקה גבוהה ומעל הכול בטעם מושלם. אתם מוזמניםלשתות, ליהנות ולפנות אלינו עם כל שאלה או בקשה, אנחנו כאן לשירותכם.

בר מים מומלץ
small_c_popup.png

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ איתנו?

חייגו עכשיו: ‭‭‭‭‭‭‭‭‭‭‭1700-700-585‬‬‬‬‬‬‬‬
או השאירו פרטים ומיד ניצור אתכם קשר: